Breaking News
Home / مقاله / کسب وکار خانگی
قیمت تور ارمنستان

کسب وکار خانگی

کسب وکار خانگی

راه اندازی یک کسب وکار خانگی  منافع زیادی را برای شما به همراه دارد از جمله :  انعطاف پذیری بالا , توانایی ایجاد برنامه ها و ایده های خود و حتی معافیت های مالی نام برد ولی  رشد دادن و پیشرفت کسب وکار خانگی نیازمند یکسری امکانات می باشد که سایت افیس 1 برایتان فراهم کرده است.

کسب و کار خانگی به معنای کوچک ماندن و محدود کردن شما نیست , بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا از کسب و کار خانگی شروع به کار کرده اند از جمله شرکت های : اپل, هرشی و فورد موتور , علاوه بر این ۶۹ در صد از کار آفرینان کار ها و ایده های خود را با کسب و کار خانگی آغاز کرده اند و به قله های بلند پیروزی رسیده اند.

با توجه به نوع کسب و کار خانگی شما , ممکن است نیاز به مکانی برای ملاقات های خود با مشتریان داشته باشید که افیس 1 اجاره دفتر کار را برای شما عزیزان ارائه داداه است.

برای کسب و کار خانگی شما نیاز دارید که یک فضای اداری را برای کسب و کار خود در خانه تعبیه کنید برای این کار باید خدماتی همچون فکس اینترنتی , منشی حقیقی, تلفن گویا و یا مرکز تماس برای ارتباط با مشتریان داشته باشید که افیس 1 , شما عزیزان را در این زمینه همراهی میکند.

در همین راستا شرکت افیس 1 برای  کارآفرینان و علاقه مندان خدماتی را مهیا ساخته است . اگر آرزوهای بزرگی در سر دارید و به دنبال راهی برای تبدیل ایده های خود به یک مدل کسب و کار هستید حتما توصیه های زیر را مطالعه کنید

۱۱ توصیه برای راه‌اندازی کسب وکار خانگی

با پیدایش اینترنت راه‌اندازی کسب وکار خانگی و جدید برای کارآفرینان نوپا ساده‌تر و جذاب‌تر از هر زمانی شده است. به علاوه، اینترنت با ایجاد امکان دورکاری برای کارمندان به همان میزان تأثیری انقلابی داشته است. اما اگر بتوانیم از قدرت اینترنت برای بهره‌گیری از هر دوی این فرصت‌ها استفاده کنیم چه؟
استفاده از خدمات دفتر مجازی «افیس 1» روشی خلاقانه برای کسب وکار خانگی شماست که به کارکنانتان اجازه می‌دهد وقت و انرژی خود را به جای اتلاف در مسیر خانه به محل کار و برعکس بر کار متمرکز کنند. راه‌اندازی دفتر مجازی همچنین در صرفه‌جویی، افزایش سود و توسعه کسب وکار خانگی تان به شما کمک می‌کند.

steps-for-business-launch

این ۱۱ توصیه را برای ایجاد یک کسب وکار خانگی در نظر داشته باشید:

۱٫ پیدا کردن سیستم تلفن مناسب. سیستم تلفن شما باید قادر به اتصال و پشتیبانی از تمامی موقعیت‌های شما و کارکنانتان باشد تا تصویری یکپارچه به کسب و کار خانگی تان بدهد. شما می‌توانید با خریداری چند خط تلفن مجازی از «افیس 1» که با پیش شماره ۲ در تهران عرضه می‌شود با هزینه مناسب شماره‌ای مستقل حرفه‌ای در اختیار هر یک از اعضای خود قرار دهید. «افیس 1» این امکان را نیز برای اعضای شما فراهم می‌کند که چنان چه قادر به پاسخگویی به تلفن همراه خود نبودند، تماس به این شماره دایوت شود. تماس‌گیرنده می‌تواند در صورت عدم پاسخگویی به صندوق صوتی‌تان وصل می‌شوند.
۲٫ اینترانت راه‌اندازی کنید. نظر به این که کارکنان شما برای کار کردن در یک مکان جمع نمی‌شوند، باید ارتباط میان اعضا را تسهیل کنید و این حس را به آن‌ها القا کنید که درست است از هم دوریم، اما همه اعضای یک تیم‌ایم. اینترانت هر دوی این شرایط را ایجاد می‌کند. تیم مجازی‌تان را به هم مرتبط می‌کند و تبادل اطلاعات را سرعت می‌بخشد.
۳٫ بسته به نیاز، در مکانی غیرکاری جلسه برگزار کنید. «افیس 1» برای این منظور اتاق در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد. شما می‌توانید از کافی شاپ‌هایی که Wi-Fi و فضای کافی دارند نیز برای برگزاری جلسات غیررسمی استفاده کنید.
۴٫ برای تقویت روحیه تیمی رویدادهایی برگزار کنید. رویدادهای حضوری برای یادآوری به کارکنانتان که تنها نیستند و بخشی از یک تیم هستند ضروری است. این رویداد می‌تواند خیلی ساده در حد یک ناهار با اعضای تیم در منزلتان باشد و یا به شکلی حرفه‌ای در قالب یک برنامه آموزشی.
۵٫ از سرویس منشی حقیقی«افیس 1» استفاده کنید. سرویس منشی حقیقی «افیس 1» کسی- یا گروهی- است که به صورت دورکار به سیستم تلفن شما متصل می‌شود و با پاسخگویی حرفه‌ای به تماس‌های شما این احساس را به تماس‌گیرنده القا می‌کند که در محل شرکت در حال پاسخگویی به تماس‌هاست. از دیگر خدمات منشی‌های حقیقی پاسخگویی به تماس‌ها، برنامه‌ریزی قرارهای ملاقات و پیغام گرفتن در هر زمان که شما بخواهید است. «افیس 1» علاوه بر عرضه خدمات منشی حقیقی، سرویس منشی مجازی و یا تلفن گویا نیز عرضه می‌کند. بدین صورت که وقتی مشتری‌هایتان با شماره اختصاصی شما تماس می‌گیرند، بعد از شنیدن پیام صوتی از پیش ضبط شده، به داخلی‌های شرکت شما راهنمایی می‌شوند. در این مرحله مشتریان با شماره‌گیری داخلی مورد نظرشان به موبایل و یا شماره ثابتی که شما برای آن داخلی تعریف کرده اید متصل می‌شوند. در صورتی که در آن زمان امکان پاسخگویی برای شما وجود نداشته باشد، آنها به طور خودکار به صندوق صوتی وصل خواهند شد.
۶٫ ارتباطی مداوم و بی‌رودربایستی داشته باشید. برای رهبری تیم مجازی‌تان باید مدیریت قدرتمندی داشته باشید. انتظارهای خود را خیلی شفاف به کارکنانتان بگویید. خاطرجمع شوید که از خط مشی‌تان درمورد حقوق، بیمه و مرخصی آگاه هستند.
۷٫ حرفه‌ای حقوق دهید. پرداخت حقوق باید دقیقاً به همان شکلی باشد که در یک دفتر سنتی است.
۸٫ کارکنان تازه ‌استخدام‌شده را از نزدیک ببینید و به آن‌ها خوشامد بگویید. هر زمان که مقدور بود، کارکنانتان را پیش از آن که به تیم اضافه شوند از نزدیک ملاقات کنید. افرادی که مناسب دورکاری هستند ویژگی‌های خاصی دارند، بنابراین اطمینان حاصل کنید فرد جدید از آن ویژگی‌ها برخوردار باشد. همچنین باید بدانید که آیا در منزل فضا و امکانات لازم را برای کار مورد نظر دارند یا خیر.
۹٫ تصویری حرفه‌ای از خود به نمایش بگذارید. داشتن وبسایت می‌تواند برای کسب وکار خانگی تان تصویر قدرتمندی در انظار عمومی ایجاد کند. توضیحاتی درباره تمامی اعضای تیمتان، اطلاعاتی درباره تیمتان و خدماتش، دستاوردهایش و اطلاعات تماس برای مشتریان کنونی و احتمالی را بر روی وبسایتتان قرار دهید.
۱۰٫ روابط عمومی و بازاریابی را جدی بگیرید. یک برند قدرتمند و جذاب و تصویری که کسب و کارتان به نمایش می‌گذارد برای موفقیت کسب وکار خانگی تان ضروری است. باید این باور را به مشتریانتان القا کنید که شما بهترین راهکار را برای مشکلاتشان در اختیار دارید.
با خدماتی که «افیس 1» عرضه می‌کند، می‌توانید کسب وکار خانگیتان را به شکلی حرفه‌ای مدیریت کنید و دیگر بابت این که کسب و کارتان خانگی است احساس محدودیت و شرمندگی نکنید.

چند کسب و کار خانگی

ایده کسب و کار خانگی از آنجا آمد که وقتی دردسر استخدام کارمند، ساعات ورود و خروج و حتی زود بیدار شدن در صبح ها باعث میشه خیلی هاترجیح دهند دنبال کارهایی باشند که در منزل شخصی باشند و با این وجود درآمد کافی هم داشته باشند، اما خیلی ها کسب و کار خانگی را ممکن است کلاه برداری بدانند اما واقعیت این نیست،میتوانید در ادامه جندین موارد کسب و کار خانگی را مشاهده کنید و اندکی مطمین شوید که همه کسب و کار های خانگی کلاه برداری نیستند.

idea-profits

طراحی اپلیکیشن های موبایل

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و زیاد بودن مسولیت ها، نیاز به داشتن نرم افزار روی موبایل شخصی یا همان اپلیکیشن حس میشود . اما بیش تر این کسب و کار ها ،تیمی برای ایجاد این نرم افزار ها ندارند . همچنین سازمان های کوچک سرمایه و بودجه کافی برای قرار داد بستن با یک شرکت سازنده این نوع برنامه های موبایل را هم ندارند. یک طراح اپلیکیشن که از خانه کار می کند، می تواند با تخصصی کردن کار خود در ساخت نرم افزار های موبایل برای یکی دو شرکت اپلیکیشن بسازد و به این وسیله مشتریان آینده خود را هم پیدا کند.

app idea

خدمات حسابداری

با توجه با افزایش رکود اقتصادی و مشکلات اقتصادی شرکتها به خصوص شرکت های خصوصی، مجبور به تعدیل نیروی کار خود شدند . حتی اگر اوضاع بهبود یابد هم بیشتر آن ها نمی توانند کارمند اداری تمام وقت استخدام کنند. این شرایط فرصتی برای کارآفرینانی به وجود می آورد که هدف انها ارایه خدمات حسابداری، منابع انسانی و دیگر خدمات برای صاحبان مشاغل به صورت قراردادی و یا پاره وقت باشند . تنها با یک لپ تاپ و تبلت شخصی و چند مشتری می توانید بیزینس خانگی خود را داشته باشید.

accounting

مشاور بازاریابی اینترنتی

کسب و کار های کوچک می دانند که برای شناساندن و گسترش بیزینس خود لازم است که در دنیای مجازی معرفی شوند ، اما فهمیدن و یادگیری نکات مربوط به این کار برای کسب و کار های کوچک چالش بزرگی به حساب میاید. اگر در حوزه اینترنت تخصصی هستید و می دانید چطور بیزینس هر کشور می توانند در نتایج جست و جو و شبکه های اجتماعی پیشرفت چشمگیری داشته باشد ، می توانید ازخانه به کسب و کارهای کوچک و متوسط کمک کنید تا شرکت ها خود را در محیط اینترنت به دیگران بشناسانند و ان را ارتقا دهند.

Internet-marketing-graphic-610-x-330

آشپزی

اگر دست پخت خوبی دارید و دیگران از آن تعریف می‌کنند بهتر است فرصت را از دست ندهید و دست به کار شوید. مخصوصا امروز که به خاطر موقعیت‌های شغلی و اینکه بیشتر مردم به دلیل کار و مشغله زیاد زمان خود را در خارج از منزل سپری می‌کنند، زمان و موقعیت آشپزی را ندارند شما به راحتی با تبلیغات کاغدی و تراکت که در محل زندگی خود منتشر و پخش میکنید می‌توانید صاحب یک بیزینس خانگی موفق شوید و آنرا گسترش دهید.

DSC08507-1
از آنجایی که این نوع کسب و کارها از امکانات منزل بهره می گیرند ، در صورت بروز رکود اقتصادی بیشتر دوام می آورند. گفته می شود شانس موفقیت این نوع کسب و کار بسیار بالاست.پس از همین حلا ایده کسب و کار خانگی خود را عملی کنید و آن را به همه بشناسانید.

 

آفر تور ارمنستان

About ایمانی

Check Also

سرویس منشی تلفنی

سرویس منشی تلفنی

چگونه  سرویس منشی تلفنی “افیس 1” به کسب و کار تان کمک می‌کند؟ نخستین برخورد …

47 comments

 1. ایده ی کسب و کار خانگی خیلی جالبه اگه ممکنه بیشتر درموردش توضیح بدید

  • کسب و کار های خانگی خیلی میتونه در این دوره زمونه جواب بده به نظرم باید با دقت یه کسب و کاری رو انتخاب کنیم که احتمال موفقیتش زیاد باشه

  • اگه ما ایده ی کسب و کار خونگی خوب داشتیم خودمون ازش استفاده میکردیم مگه ایده ای مونده که ما بریم پیداش کنیم !!

 2. به نظر من هر کی دنبال شغل دوم میگرده کسب و کار خانگی پیشنهاد خوبیه و میشه به عنوان یه شغل پر در آمد روش حساب کرد

  • منم موافقم البته به شرطی که با اطلاعات کامل و دقت خاص کسب و کار مورد نظرمون رو انتخاب کنیم

  • سلام میشه در مورد کسب و کار خانگی یکم توضیح بدین گه باید چیکار کنیم؟!
   ممنون میشم

  • با نظرتون موافقم چون که من خیلا رو میشناسم که با یه کسب و کار خانگی کوچیک شروع کردن و بتدریج پیشرفتش دادن و الانم خیلی موفق شدن

 3. این روزها با این تورم و گرونی کسب و کار خانگی به عنوان شغل دوم مناسبه و باید بشتر در موردش تامل کنیم

  • آره یه شغل دیگه جواب نمیده باید چند تا شغل داشته باشی که بتونی زندگی کنی کسب و کار خونگی خیلی ایده ی خوبیه

   • آره واقعا ندا درست میگه! فقط اگه میشه در مورد کسب و کار خانگی یکی به من توضیح بده!

  • آره دیگه دنیا کلا اینجوری شده اونای که چندتا شغل دارن باز دارن به دنبال شغل جدیدن .بابا لااقل این کسب و کار های خانگی رو بذارین برا بیکاران این مملکت !!

 4. منظورتون از کسب و کار خانگی دقیقا چه نوع کسب و کاریه؟

 5. به نظرم این کسب و کارهای خانگی برا خانم ها مخصوصا خانم های خونه دار میتونه خیلی مناسب باشه

  • با سلام به نظر شما چه کار هایی رو میشه راه انداخت واسه کسب و کار خانگی ؟! کسی راه حلی داره ؟

  • منم با نظر شما موافقم چون که خانم ها خیلی صبور تر از آقایون هستن به نظرم در زمینه ی کسب و کارهای خانگی که در محیط خونه انجام میشن بهتر میتونن موفق باشن

 6. من خونه دارم خیلی وقته دارم دنبال یه کسب و کار خونگی مناسب میگردم ممنون میشم اگه من و راهنمایی کنید

  • خخخخ، عزیزم اگه واقعن دنبال کسب و کار خونگی خوب میگردی بهتره یه خرده زحمت بکشی و با یه دید باز به اطرافت نگاه کنی اونوقت میتونی یه کسب و کار خونگی خوب پیدا کنی

 7. این کسب و کارهای خونگی واقعا درآمد زا هم هستند؟اغلب در چه زمینه های هسنتد؟

  • سلام سهند جان! من جدیدا زیاد شنیدم که از اطرافیان کسب و کار خانگی راه انداختن , ظاهرا درآمد خوبی هم داره!

  • به نظرم برا پیدا کردن یه کسب و کار خانگی مناسب باید به نیاز ها و چیزهای که جامعه میطلبه باید توجه کرد

 8. به نظر من هم بهتره خانم ها دنبال کسب و کار خانگی باشند تا آقایون هم یه کاری گیرشون بیاد بس که خانم ها با استعداد هستن فرصت به آقایون نمیرسه:)

 9. در مورد شرایط ایجاد کسب و کار خانگی اگه می تونید راهنمایی کنید

 10. این کسب و کارهای خانگی شامل بیمه میشن؟

 11. مطالبی که روی سایتتون هست در مورد اینه شرایطی که برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی نیاز هستش رو شرکت افیس 1مهیا میکنه

 12. برای کسانی که یه ایده جالب در حیطه کسب و کارهای خانگی دارند ولی نمیتونن از عهده ی هزینه های راه اندازی اون برآیند افیس 1 میتونه کمک خیلی بزرگی در به فعالیت در آوردن اون ایده داشته باشه

 13. تو این دوره زمونه اگه یه کم دیدمون رو باز کنیم میتونیم یه ایده کسب و کار خانگی جدید پیدا کنیم که خیلی موثر هم باشه زمینه اش رو که فراهم کنیم میتونیم بقیه کاراش رو به عهده شرکت افیس 1 بگذاریم

 14. سلام من میخوام یه کسب و کار خانگی کوچیک راه اندازی کنم ولی سرمایه ی چندانی ندارم لطفا بفرمایید اگه از خدمات افیس 1 استفاده کنم به چقدر سرمایه ی اولیه نیاز دارم

  • لطفا با شماره تلفن ۲۸۴۲۱ (۰۲۱) تماس بگیرید مشاوران و کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ خواهند داد

 15. سلام به نظرتون کسب و کار خانگی پر درآمد برای خانم ها چه نو کسب و کاری است؟

 16. میخواستم بدونم حداقل سرمایه برای راه اندازی یه کسب و کار خانگی چقدره؟

 17. منم میخوام یه کسب و کار خانگی راه اندازی کنم ولی نمیدونم چقدر سرمایه نیاز داره لطفا اگه ممکنه راهنمایی کنید

  • خیلی سوال مناسبی پرسیدی آخه آدم نمیتونه ریسک کنه و باید با آگاهی و اطلاعات کامل یه کاری رو انجام بده!

  • برای صحبت با مشاورین ما با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید

 18. این سایتتون خیلی جالیه و واقعن جامعه امروزی به همچین چیزایی نیاز داره بابت سایت مفیدتون ازتون متشکریم

 19. به نظر منم سایت خوبیه ولی اگه ممکنه توضیحات روی سایت رو کاملتر و بیشتر کنید .

 20. سوالم اینه ما یه خونه خلیی کوچیک داریم به نظرتون میتونم یه کسب و کار خونگی تو خونمون راه اندازی کنم ؟

 21. من خونه دارم و واقعا تو خونه خیلی حوصله ام سر میره اگه کسی یه کسب و کار خونگی با سرمایه ی کم سراغ داره رو ممنون میشم من رو در این زمینه راهنمایی کنه

 22. من میخوام یک کسب و کار خونگی رو راه اندازی کنم ومیخواستم بدونم شرکت افیس 1 در این مورد میتو نه مشاوره بده؟؟؟

 23. کسب و کار خانگی برای افرادی که سرمایه زیادی ندارند خیلی خوبه !

 24. کسب و کار خانگی واقعا ایده بسیار جالبی هستش
  با تشکر از سایت افیس 1

 25. من میخوام یه کسب و کار خانگی راه بندازم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چیکار کنم میشه راهنمایی کنین؟

 26. به نظر من در مورد هزینه های بسته ها خوب توضیخ داده نشده

 27. کسب و کار خانگی که واقعا مناسب باشه اگه کسی سراغ داره ممنون میشم ما روهم در جرین بذاره

 28. من یه مدتیه بیکارم و دنبال کسب و کار خانگی میگردم لطفا اگه کسی میتونه یه کسب و کار خونگی مناسب به من معرفی کنه ؟

 29. قربانعلی فرخی

  هر کار خانگی که شما دستور بدهید شما فقط امربفرمائید